Fotowoltaika dla domu

Prawie każdy dom może mieć własną elektrownie słoneczną.

Instalacja fotowoltaiczna odpowiada za produkcję energii elektrycznej ze słońca, którą wykorzystujemy na potrzeby dnia codziennego. Gospodarstwa domowe posiadające instalacje fotowoltaiczną praktycznie nie korzystają z tradycyjnej formy zasilania przez co obniżamy swoje rachunki praktycznie do zera. Instalacja fotowoltaiczna oprócz bieżącej produkcji, generuje również nadwyżki które magazynujemy w sieci zakładu energetycznego. Zmagazynowane w sieci Kwh czekają kiedy zostaną przez Ciebie wykorzystane. Instalacje fotowoltaiczną możesz sfinansować gotówką, lub zamienić swój rachunek na nisko oprocentowaną ratę kredytu z wkładem własnym od 0 zł! Instalacja fotowoltaiczna jest w 100 % ekologiczna, skontaktuj się z nami i przyczyń się do transformacji energetycznej naszego kraju.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna? To bardzo proste!

  1. Zespół wyspecjalizowanych monterów montuje moduły fotowoltaiczne na twoim dachu. Moduły zamieniają promieniowanie słoneczne na prąd stały.
    Energia produkuje się cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.
  2. W miejscu wspólnie ustalonym założymy inwerter (falownik) zamienia on prąd stały na prąd zmienny dzięki czemu Twoje urządzenia domowe mogą zostać zasilane Twoją Energią!
  3. Nasz pracownik składa do zakładu energetycznego w Twoim imieniu wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy, dzięki czemu będziesz mógł „wpuszczać” nadwyżki do sieci i w dowolnym momencie pobierać je na własne potrzeby.
  4. Gdy już instalacja zostaje włączona zostajesz przeszkolony z jej obsługi, i w tym momencie stajesz się PROSUMENTEM – Prosument to osoba która produkuje energię na własne potrzeby.
  5. Gdy już Twoja instalacja funkcjonuje nasze biuro składa w Twoim imieniu wniosek o dotację „MÓJ PRĄD” w kwocie 5 000 zł.

Własne produkcja energii staję się prosta z naszą pomocą!