O nas

O nas


Neon Zielona Energia Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi oraz szeroko pojętym consultingiem energetycznym. Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży energetycznej oraz stała współpraca z czołowymi firmami energetycznymi i producentami komponentów jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

JESTEŚMY LIDEREM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO I OZE.

Nasi klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, finansowania i wykonywania systemów fotowoltaicznych – „pod klucz”, dzięki czemu Neon cieszy się wielkim zainteresowaniem i zaufaniem odbiorcy końcowego. Zespół Neon Zielona Energia Sp. z o.o. tworzą doświadczeni specjaliści którzy zdobywali doświadczenie w polskich jak i międzynarodowych firmach energetycznych co przekłada się na dużą skuteczność i ogromne „Know How”.

Dzięki współpracy z nami Twoja firma może zyskać darmową możliwość negocjowania zakupu energii elektrycznej i gazu lub przeprowadzenia audytu. W zależności od działalności klienta jesteśmy w stanie uzyskać zredukowanie zakupu paliw energetycznych nawet o 45%